Filtruj według

Kamizelki

Zimą często czujemy się ociężale i nieatrakcyjnie przez nadmiar ciepłej odzieży, którą jesteśmy zmuszeni nosić. Wielkie, puchowe kurtki sprawiają, że nie wyglądamy zbyt korzystnie. Z drugiej strony, dobre ocieplenie w zimie to podstawa. Czy jest połączenie ciepła i dobrego stylu jest możliwe i jak je osiągnąć?

Jest to absolutnie możliwe! Idealnym rozwiązaniem są męskie kamizelki pikowane. Najczęściej są one puchowe, dzięki czemu stanowią świetną izolację termiczną. Kamizelki łączą w sobie zarówno sportową nutę, jak i elegancję i szyk. Zimą sprawdzą się świetnie noszone pod płaszczem. Nie są one grube, co pozwala założyć na wierzch stylowe okrycie, jednocześnie nie tracąc temperatury. Jesienią natomiast są niezastąpionym elementem okrycia wierzchniego. Bardzo dobrze prezentują się założone na koszulę czy bluzę z długim rękawem.

Kamizelki są także niezwykle praktyczne. Zapinane na zamek błyskawiczny i wyposażone w kieszenie stanowią strój idealny na każdą okazję i zadanie. Każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie przynajmniej jedną kamizelkę.

Kamizelki

Przepraszamy, nie znaleźliśmy produktu, którego szukasz

Spróbuj wyszukać ponownie: